У Великолепетиському районі перевірили функціонування лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

26.12.2013 23:41:00

25 грудня 2013 року заступник голови районної державної адміністрації Володимир Мошенець здійснив робочу поїздку до с.Князе-Григорівка, де ознайомився з функціонуванням лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

З метою реалізації в районі у 2013 році проекту «Територія здоров’я» в контексті виконання завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення 25 грудня 2013 року заступник голови районної державної адміністрації Володимир Мошенець здійснив робочу поїздку до с.Князе-Григорівка, де ознайомився з функціонуванням лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, перевірив стан готовності медичного закладу до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2013-2014 років.
Оглянувши приміщення закладу охорони здоров’я, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Мошенець залишився задоволеним. Адже лікарська амбулаторія має необхідне приміщення. Також для населення обладнали й укомплектували оглядову, процедурну кімнати, кабінет профілактичних щеплень, кабінет лікаря загальної практики сімейної медицини та фізіотерапевтичний кабінет. Є в сільській амбулаторії також палата для денного стаціонару.
Зі слів фельдшера амбулаторії Віктора Заремби, амбулаторія щоденно обслуговує 15 осіб. При потребі хворі направляються до КП «Великолепетиська центральна районна лікарня». Пацієнти, які, хворіють на гіпертонію, отримують відповідні ліки за пільговими рецептами.
Головною проблемою у цьому закладі охорони здоров’я є відсутність лікаря загальної практики сімейної медицини. Тому Володимир Мошенець поставив завдання головному лікарю КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» ініціювати перед Департаментом охорони здоров’я обласної державної адміністрації щодо направлення на роботу до Князегригорівської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини лікаря-інтерна.
Підводячи підсумки свого візиту, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Мошенець зазначив, що: «Президент України, Уряд та місцева влада докладає усіх зусиль не лише для збереження існуючої мережі медичних закладів на селі, але й для наближення системи медичної допомоги до кожної сім’ї».

Корисні посилання