У Великолепетиському семінарі «Служба зайнятості – працівникам села» взяли участь 12 безробітних

19.07.2013 00:12:00

У Великолепетиському районі 15 липня 2013 року в семінарі «Служба зайнятості – працівникам села» взяли участь 12 безробітних

Великолепетиським районним центром зайнятості 15 липня 2013 року було організовано семінар на тему «Служба зайнятості – працівникам села». В проведеному заході взяло участь 12 безробітних, які мали можливість ознайомитись з інформацією про професії, що користуються попитом на місцевому ринку праці, підприємства, які функціонують на території району (сільської ради), потребу в кадрах на підприємствах, організація та установах району та перспективи створення робочих місць. Також учасники семінару ознайомилися з можливими варіантами підприємницької діяльності в аграрній місцевості, якою являється район. 
Загалом за перше півріччя 2013 року у районному центрі зайнятості провели 48 семінарів з питань вирішення проблеми працевлаштування, в яких взяли участь 496 осіб. Безробітні, які не змогли працевлаштуватися у зв’язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи, отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю на заняття підприємницькою діяльністю за напрямками: вирощування та реалізація свиней, вирощування та реалізація сільськогосподарської продукції, а також вирощування та реалізація грибів.

Корисні посилання