В Херсоні відбулась акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

01.12.2016 17:43:16
В Херсоні відбулась акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

1 грудня з 10:00 до 16:00 на розі проспекту Ушакова та вулиці Лютеранської пройшла вулична акція з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Спільними зусиллями захід організували фахівці Херсонського обласного благодійного фонду «Мангуст» та Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВ ході акції волонтери активно розповсюджували просвітницькі матеріали щодо профілактики ВІЛ-інфекції та запрошували усіх бажаючих відвідати мобільну амбулаторію. Медичні працівники з міської клінічної лікарні ім. Є.Є. Карабелеша та ХОБФ «Мангуст» проводили швидке тестування і надавали консультацію. Для тестування необхідно було здати кров з пальця, результат був готовий вже через 10 хвилин.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

За перші три години проведення акції тестування пройшли більше 30 осіб. Позитивний результат був виявлений в однієї людини. Особи, що при тестуванні отримали позитивний результат, направлені на дообстеження в медичні заклади за місцем проживання та до обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом.

День боротьби зі СНІДом було започатковано Всесвітньою організацією охорони здоров’я ще в 1988 році. За масштабами розповсюдження вірусу імунодефіциту людини Україна залишається лідером в Європі. Наразі на обліку перебуває 132,7 тис. осіб з ВІЛ-інфекцією, з них 4,1 тис. осіб – мешканці Херсонської області. Більшість випадків інфікування реєструються у молодих людей віком від 15 до 30 років.

Корисні посилання