Важливі питання обговорено під час наради керівників

25.06.2019 13:31:52
Важливі питання обговорено під час наради керівників

 

Робочий тиждень розпочато з обговорення результатів діяльності установ та організацій району за очільництва голови районної державної адміністрації Олександра Єрохіна і голови районної ради Сергія Карпеченка. Участь у засіданні взяв голова селищної ради Дмитро Ляхно.
Про початок кампанії зі збору врожаю в районі поінформував Петро Черничко, керівник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації. Цьогоріч жнива розпочались 18 червня, тож 150 одиниць зернозбиральної техніки всіх господарств району вже працюють в полі, в тому числі 78 високопродуктивних іноземного виробництва.
Сільгосптоваровиробниками району здійснено повний комплекс агротехнологічних заходів, спрямованих на отримання запланованого врожаю високої якості. Проведено підживлення мінеральними добривами. Забезпечено постійний нагляд за кожним полем насіннєвих посівів, зокрема за їх фітосанітарним станом. За словами очільника галузі, терміни та спосіб збирання визначатимуться конкретно по кожному полю з урахуванням стану посівів, ступеня зрілості і забур`яненості площ, але за оперативними даними станом на 24 червня цього року сільгосптоваровиробниками району обмолочено 2396 га ранніх зернових культур (8,8% до запланованого), валовий збір складає 7762 тонн зерна при середній урожайності 32,4 ц/га.Ранні зернові культури збирають на 27,2 тис. га., у тому числі 20,6 тис. га озимої пшениці, 4,4 тис. га озимого ячменя. Ярих ранніх зернових посіяно 2,2 тис.га. Крім того потрібно зібрати 4,25 тис.га озимого ріпаку. Озимої пшениці намолочено 876 тонн на площі 241 га (1,2%),при середній урожайності 36,3 ц/га. Озимого ячменю намолочено 5944 тонн з площі 1747 га (39,2%) з середньою урожайністю 34,0 ц/га. Гороху зібрано на площі 208 га (38%), намолочено 988583 тонн при середній урожайності 28 ц/га. Присутній на нараді начальник відділення Новокаховської ОДПІ у Херсонській області Олександр Ковальов повідомив про початок операції "Урожай", метою проведення якої є виявлення пайщиків, які ухиляються від сплати податків від незадекларованих доходів.
Одним з важливих питань, що обговорені за участі керівництва району - забезпечення належного медичного обслуговування. Учасники наради зазначили, що через несправність флюорографічного обладнання мешканці району змушені проводити обстеження за межами району. Голова районної ради Сергій Карпеченко прокоментував ситуацію, зазначивши, що затримки у виділенні коштів на ремонт флюорографічного апарату немає, підготовлені всі необхідні документи, наразі тривають тендерні закупівлі. До обговорення ситуації долучилася очільниця центру надання певинної медико-санітарної допомоги Лариса Марчук зазначивши, що в районі розпочав роботу пересувний флюорограф, вже понад 900 осіб скористалися його послугами на території села Каїри. З 10 липня цього року мешканці селища та старостинських округів двох територіальних громад мають змогу пройти обстеження, відповідно до графіку роботи флюорографа:
10.07. по 12.07. – біля будівлі селищної ради (вул. Покровська, 133),
15.07. по 16.07. – на території ринку ( ФЛП Жмайло В.І.),
17.07. – вул. Покровська, 201 (магазин ФЛП Зозуля С.І.),
18.07. – вул .В. Ходоса, 30 (магазин ФЛП Корольов).
Під час засідання обговорено також стан виконання законодавчих вимог у сфері нарахування та виплат державних допомог, зокрема начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Кравченко повідомила, що спостерігається затримка у виплаті субсидій мешканцям району. За словами очільниці управління, наразі частково профінансовані субсидії, що оформлені користувачами у квітні місяці цього року. Вона також зазначила, що залишається проблемним питання оформлення посвідчень багатодітним родинам, їх видача не проводиться через відсутність затверджених бланків.
Голова селищної ради Дмитро Ляхно поінформував керівників районних служб про заходи, які вживаються для покращення водопостачання медичних установ, зазначивши, що перебої з водопостачанням у приміщенні центральної районної лікарні пов'язані з ремонтом та осучасненням водопровідної мережі, а також усуненням причин безпідставної втрати води. Голова громади також зазначив, що найближчим часом буде проведена оптимізація Славненського і Козаче-Лагерського навчальних закладів, а також перейменування Горностаївського закладу освіти ім Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. на ліцей.
На нараді також обговорено питання профорієнтаційної роботи, житлово-комунального господарства, заходів з відзначення Дня Конституції України та Дня молоді.

Корисні посилання