Верхньорогачицькі школярі провели акцію до Дня миру

21.09.2021 14:15:09
Верхньорогачицькі школярі провели акцію до Дня миру

Сьогодні, 21 вересня, у світі відзначають Міжнародний день миру.

У цей день школярі та педагоги опорної школи Верхньорогачицької громади провели акцію «ХАЙ БУДЕ МИР НА ВСІЙ ЗЕМЛІ!».

На центральній площі селища Верхній Рогачик учні та вчителі навчального закладу організували своєрідний флешмоб, тим самим висловивши прагнення дітей жити в мирі та злагоді.

Досить символічно, що під заклик, який лунав із вуст учасників акції: «Хай буде мир на Україні! Долоні здіймемо свої! Хай буде мир на Україні! Хай буде мир на всій землі!», над селищем розійшлися хмари та пробилися промінчики осіннього сонечка, що зранку зовсім не радувало своїм теплом.

Тож мабуть, сама природа закликає нас не лише задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на рідній українській землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир!

ДОВІДКОВО:

Міжнародний день миру відзначають щорічно 21 вересня за ініціативою ООН. День був заснований у 1981 році, а перший Міжнародний день миру був проведений у вересні 1982 року.

7 вересня 2001 року ГА ООН запропонувала розширити його значення, закликавши ворогуючі сторони в усьому світі оголосити щорічний Всесвітній день припинення вогню і відмови від насилля.

Починаючи з 2002 року, Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня. Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії, або ж відзначати цей День проведенням освітніх і громадських суспільних інформаційних акцій з проблем миру.

Корисні посилання