Від кабінетних рішень до практичних дій

12.08.2015 16:16:00
Від кабінетних рішень до практичних дій

11 серпня 2015 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Ольги Миронець відбувся виїзд робочої групи з питань обстеження санітарного стану пляжних територій.
З метою виявлення несанкціонованих звалищ, членами групи у складі керівництва району, представників СБУ, громадськості та засобів масової інформації здійснено обстеження території острову Джарилгач та споруди «Маяк» зокрема.

На самому острові була проведена роз’яснювальна робота з власниками маломірних суден, під час якої Ольга Миронець наголосила, що екологічна безпека та дотримання чистоти і порядку є запорукою успішного розвитку курорту Скадовськ. «Важливо, щоб перевізники маломірних суден також долучилися до цього актуального питання, адже саме ви маєте прививати відпочиваючим культуру відпочинку на острові як свідомі представники громади нашого району », – додала Ольга Василівна.

Члени робочої групи констатували, що обстежена територія знаходиться у належному санітарно-епідеміологічному та екологічному стані. На території острова знаходяться тіньові навіси, вбиральня, два санітарних вузла, сміттєві баки, що створює комфортні умови для відпочиваючих.

Робітниками «Скадовського досвідного лісомисливського господарства» щоденно здійснюється збирання, вивезення, сортування та пакування сміття в спеціально відведеному для цього місці.

За результатами обстеження та спілкування з перевізниками було досягнуто домовленості щодо встановлення ними додатково санітарного вузлу та сміттєвого баку у найкоротший термін.

Робоча група продовжуватиме обстеження санітарного стану пляжних територій населених пунктів Скадовського району до кінця літнього сезону.

Корисні посилання