«Круглий стіл» на тему: «Про стан та подальший розвиток переробки овочів та фруктів»

12.10.2016 08:27:48

13 жовтня 2016 року об 11 годині (за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, конференц-зал на 4 поверсі) відбудеться засідання за «круглим столом» на тему: «Про стан та подальший розвиток переробки овочів та фруктів».

Організатором заходу виступає Департамент агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації.

Під час заходу окреслюватимуться актуальні питання подальшого розвитку галузі переробки овочів та фруктів у Херсонській області, опрацьовуватимуться перспективні плани щодо впровадження на підприємствах регіону інноваційних технологій у виробництві продовольчих товарів, а також обговорюватимуться проблемні питання, які виникають у ході господарської діяльності підприємств переробної промисловості та можливі шляхи вирішення.

До участі у заході запрошено представників обласної та районних державних адміністрацій, Держпродспоживслужби в Херсонській області, Херсонської Торгово-промислової палати, ДП «Херсонстандартметрологія», громадських організацій, Асоціації фермерів та приватних землевласників у Херсонській області, керівників підприємств харчової та переробної промисловості області.

Крім того, у рамках заходу з нагоди Дня працівників харчової та переробної промисловості, найкращих працівників відповідної галузі Херсонщини буде відзначено дипломами Міністерства аграрної політики  та продовольства України, грамотами та подяками голів обласної державної адміністрації та обласної ради, Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації.

Місце проведення заходу: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, 4 поверх, конференц-зал.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до контактних осіб:

  • Степанова Маргарита Михайлівна–заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації, тел. (0552) 42 27 48;
  • Харченко Олена Миколаївна – головний спеціаліст відділу міжнародної технічної допомоги, інвестицій та розвитку аграрного ринку Департаменту агропромислового розвитку , тел. 42 27 53.

Корисні посилання