Відбулися урочистості, присвячені Дню Соборності України

20.01.2017 16:21:50
Відбулися урочистості, присвячені Дню Соборності України

Сьогодні, 20 січня 2017 року, у районному Будинку культури відбулося урочисте зібрання та святковий концерт “Творці сьогодення”, присвячені Дню Соборності України.

Під час цього дійства ведучі згадали про багате й славне минуле нашої України та видатних людей, які зробили значний внесок в історію нашого народу. А також, за допомогою відео матеріалів, згадали наших сучасників, які примножують славу нашої Батьківщини і сьогодні.

На святі були присутні керівництво району, представники громадських організацій,  учасники антитерористичних операцій, учнівська та студентська мололодь, та жителі міста.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до погруддя Т.Г.Шевченка та до пам’ятного знака загиблим учасникам антитерористичної операції, були вшановані українські діячі та усі захисники.

Присутніх в залі вітали представники хореографічних та вокальних ансамблів закладів культури району.

Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багату, вільну й демократичну Україну, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви покладені на вівтар незалежності, соборності, державності.

Корисні посилання