Відкриття меморіальної дошки Герою АТО

22.11.2016 09:52:42
Відкриття меморіальної дошки Герою АТО

21 листопада 2016 року в рамках відзначення  Дня Гідності та Свободи у Костогризівській ЗОШ I-III ст. відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки Благовісному Віталію, випускника цієї школи, учаснику АТО, який загинув, 14 листопада 2015 року, захищаючи територіальну цілісність України. Загиблий військовослужбовець служив сапером у 93-ї ОМБР, загинув під час мінометного обстрілу біля шахти Бутівка Донецька область.

Мітинг-реквієм проведено за участі керівництва району, представника Каховського об’єднаного міського військового комісаріату, бойових побратимів, учасники бойових дій в зоні АТО, учнівської молоді,  небайдужої громадськості, односельців.

До родини та односельців загиблого Героя зі  словами подяки за сина, чоловіка, батька та справжнього воїна звернулися голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков, голова районної ради Тетяна Тертична та наголосили, що героїзм Віталія вчитиме майбутні покоління школярів таким звичним, але часом надскладним людським якостям як гідність, повага, любов і вірність.

Пам’ять героя вшанували  хвилиною мовчання та поклали  квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу.

Каховщина завжди пам’ятатиме свого земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і  цілісність України.

Сьогодні багато земляків бере участь  у  неоголошеній війні  на Сході нашої держави, яка забрала не одне життя  воїнів, які не вагаючись стали на захист рідної Батьківщини. Життя Віталія Благовісного завжди буде прикладом для односельців, бо вдивляючись в обличчя загиблого Героя, усвідомлюємо, що Україна втратила одного з найкращих, найсміливіших, найдостойніших синів.

Віталій загинув,  захищаючи свою землю. Але світла пам’ять про Героя – назавжди залишиться з нами.

Довідка: Меморіальну дошку встановлено за сприяння благодійного фонду «Українські серця».

Корисні посилання