Відпочинок дітей пільгових категорій Херсонщини у оздоровчих закладах Львівської та Сумської областей

16.12.2016 09:42:12
Відпочинок дітей пільгових категорій Херсонщини у оздоровчих закладах Львівської та Сумської областей

З метою забезпечення соціального захисту та підтримки сімей військовослужбовців, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції захищаючи незалежність України, дітей військових, які були в АТО, між Херсонською та Львівською, Сумською обласними державними адміністраціями укладено угоди про співробітництво у сфері розвитку туризму та курортів.

Відповідно до угод, 139 дітей воїнів АТО Львівської та 79 дітей Сумської області влітку 2016 року змогли відпочити в оздоровчих закладах, які розташовані на узбережжі Чорного та Азовського морів Херсонщини.

У свою чергу, обласні державні адміністрації Сумської та Львівської областей запросили дітей пільгових категорій Херсонщини відпочити у грудні 2016 року.

З метою реалізації зазначених завдань, управлінням освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації проведена відповідна робота щодо направлення на відпочинок 11 грудня 2016 року 32 дітей пільгових категорій Херсонської області до державного позашкільного оздоровчого закладу санаторного типу «Ровесник» (м. Суми); 13 грудня 2016 року 43 дитини воїнів АТО, були направлені на відпочинок до оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник» державного підприємства «Львіввугілля» (Львівська область, Сокальський район, с.Комарів).

Як зазначив начальник управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації Криницький Є.А.: «Взаємообмін групами надає змогу дітям поспілкуватися зі своїми ровесниками, познайомитися з традиціями інших регіонів України, сприяє укріпленню єдності та цілісності держави».

Бажаємо дітям активно відпочити та отримати позитивні емоції!

Корисні посилання