Влада контролює хід проведення призову на військову службу.

23.03.2018 13:11:18
Влада контролює хід проведення призову на військову службу.

Сьогодні, 23 березня, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Вакулич, головний спеціаліст з питань мобілізаційної та оборонної роботи юридичного відділу апарату райдержадміністрації Сергій Гайдашенко, військовий комісар Каховського об’єднаного військового комісаріату Ігор Великорецький, заступник начальника районного відділу поліції Костянтин Чонка, голови сільських рад взяли участь у селекторній нараді, яка відбулася під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації В.Чабана в режимі онлайн-конференції .

В ході засідання були обговорені проблемні питання, які виникають при проведенні в області весняного призову на строкову військову службу у 2018 році та визначено шляхи поліпшення цієї роботи. Також розглянуто порядок взаємодії Головного управління національної поліції в Херсонській області та Херсонського обласного військового комісаріату в частині спільного оповіщення громадян, які ухиляються від проходження строкової військової служби та притягнення їх до відповідальності.

З приводу порушених питань своє бачення висловив військовий комісар, зазначивши на тому, що результатів роботи у даному напрямку можливо досягти лише у разі вирішення визначених питань на законодавчому рівні та при тісній співпраці військомату та органів місцевого самоврядування. Для забезпечення виконання доведеного плану по призову на військову службу Ігор Володимирович звернувся за підтримкою до керівників громад для надання посильної допомоги та вжити спільних дій для вирішення поставлених завдань.

По закінченню наради військовий комісар Ігор Володимирович вручав головному спеціалісту з питань мобілізаційної та оборонної роботи юридичного відділу апарату райдержадміністрації Сергію Гайдашенку медаль «Веретан служби», якою він був нагоджений відповідно до Наказу Міністерства Оборони України від 27.11.2017 року №847 за високі показники у бойовій і професійній підготовці та зразкове виконання військового обов'язку.

Вітаємо свого колегу із отримання заслуженої нагороди. Дякуємо за сумлінну службу і діяльність на користь держави та бажаємо міцного здоров’я, благополуччя та успіхів у професійній діяльності.

Корисні посилання