Високопільський спортсмен здобув ІІ місце в Чемпіонаті Світу з паурліфтингу

25.11.2013 18:05:00

Високопільський район збагатився ще одним спортивним досягненням. Михайло Костюк завоював ІІ місце в Чемпіонаті Світу з паурліфтингу, який проходив в м.Київ 15-17 листопада 2013 року в ваговій категорії 60 кг в жимі штанги лежачі

Високопільський район збагатився ще одним спортивним досягненням. Михайло Костюк завоював ІІ місце в Чемпіонаті Світу з паурліфтингу, який проходив в м.Київ 15-17 листопада 2013 року в ваговій категорії 60 кг в жимі штанги лежачі. 18 листопада голова районної державної адміністрації Віталій Кучерук особисто привітав та побажав успіхів переможцю.
На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» щодо збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів 19 листопада заступником голови районної державної адміністрації Наталією Урбанською, начальником відділу освіти районної державної адміністрації Ольгою Нікуліною проведено зустріч з тренерами та вихованцями комунального закладу «Високопільська районна дитячо-юнацька спортивна школа».

У ході зустрічі Наталія Урбанська ознайомила присутніх з реалізацією соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» в районі та вагомим спортивним досягненням. Юні спортсмени представили свої нагороди, як результат систематичних тренувань. На сьогодні навчально-тренувальний процес закладу здійснюється з чотирьох олімпійських видів спорту: баскетболу, волейболу, настільного тенісу та футболу, та одного не олімпійського виду – пауерліфтингу. Контингент вихованців ДЮСШ 188 чоловік (займаються в 13 групах), у порівнянні з 2012 роком контингент збільшився на 16 чоловік.

Корисні посилання