Херсонські хокеїсти здобули срібні нагороди у Міжнародному турнірі в Республіці Білорусь

06.05.2016 10:18:14
Херсонські хокеїсти здобули срібні нагороди у Міжнародному турнірі в Республіці Білорусь

З 28 квітня по 05 травня 2016 року в Республіці Білорусь пройшов Міжнародний турнір «Zubr-cup» з хокею з шайбою серед юнаків 2001-2002 років народження, в якому взяла участь херсонська команда ХК «Дніпро-4» (м.Херсон, Україна) та команди ХК «Рига» (м.Рига, Латвія), ХК «Береза» (м.Береза, Білорусь), ХК «Ліда» – (м. Ліда, Білорусь), ХК «Сокіл» (м. Київ, Україна), ХК «Брест» (м.Брест, Білорусь).

Херсонська команда здобула перемоги в іграх з командами ХК «Ліда», ХК «Брест», ХК «Сокіл», зіграла в нічию з командою ХК «Рига» та поступилась у матчі з командою ХК «Береза».

Результати ігор херсонської команди:

ХК «Рига» – «Дніпро – 4» – 3:3,

«Дніпро – 4» – ХК Береза – 4:6,

ХК Ліда – «Дніпро –4 » – 5:10,

«Дніпро – 4» – ХК Сокіл – 5:4,

ХК Брест – «Дніпро – 4» – 2:6.

В підсумку херсонська команда «Дніпро-4» виборола друге місце. Гравці команди – вихованці дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту управління молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрацій. Тренер команди – Майстер спорту України міжнародного класу з хокею з шайбою Тимченко Олег Олександрович.

В цей же час в Республіці Білорусь проходили товариські зустрічі з хокею з шайбою серед юнаків 2006-2007 років народження. В змаганнях взяли участь чотири команди: ХК «Брест» (м. Брест, Білорусь), ХК «Динамо» (м.Мінськ, Білорусь), ХК «Бобруйськ» (м. Бобруйськ, Білорусь) та команда «Дніпро-6» (м. Херсон, Україна).

Херсонці здобули перемоги у всіх шести матчах.

Результати ігор:

ХК «Брест» – ХК «Дніпро-6» – рахунок 4:5 (перша гра) і 1:3 (друга гра).

ХК «Динамо» – ХК «Дніпро-6» – рахунок 1:4 (перша гра) і 1:6 (друга гра).

ХК «Бобруйськ» – ХК «Дніпро-6» – рахунок 3:10 (перша гра) і 3:12 (друга гра).

Гравці команди – вихованці дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту управління молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрацій. Тренер команди – Майстер спорту України міжнародного класу з хокею з шайбою Тимченко Олег Олександрович.

Корисні посилання