Ювілей

06.10.2016 08:54:01
Ювілей

Сьогодні, 05 жовтня святкує свій ювілей Колісник Іван Афанасійович – учасник бойових дій Другої світової війни, інвалід війни, ветеран праці.

Його життя є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі. Народився Іван Афанасійович 05 жовтня 1926 року в селі Нижні Сірогози.  З 1944 року призваний в армію і направлений на фронт. Свій бойовий шлях розпочав у складі 80 танковій бригаді 35 окремої артилерійської дивізії. Служив до 1949 року. Після війни Іван Афанасійович увесь час працював в АТП 21036 на різних керівних посадах. Перебуваючи на заслуженому відпочинку він не сидить вдома, знаходить час для спілкування з односельцями і школярами та приймає активну участь в житті селищної громади.

З нагоди ювілею до Івана Афанасійовича завітали голови районної державної  адміністрації Павлов Павло Семенович, районної ради Яців Іван Григорович, селищний голова Грушко Олександр Федорович, директор Комунальної установи «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бородіна Людмила Павлівна, голова районної організації ветеранів війни та праці Шокарєв Анатолій Михайлович. Вони привітали ювіляра з 90-річчям, побажали довгих років життя, міцного здоров’я та вручили йому пам’ятний подарунок.

Корисні посилання