«Круглий стіл» на тему: «Реконструкція обласного будинку культури під обласну філармонію»

22.11.2016 11:01:28
«Круглий стіл» на тему: «Реконструкція обласного будинку культури під обласну філармонію»

24 листопада 2016 року о 12.00 годині в приміщенні Херсонської обласної філармонії (вул.Театральна (Горького), 28, м.Херсон) відбудеться «круглий стіл» на тему: «Обговорення звернення громадських  організацій, які опікуються питаннями культури, з питання реконструкції обласного будинку культури під обласну філармонію та обговорення проблемних питань роботи Херсонської обласної філармонії».

Організатори заходу: управління культури обласної державної адміністрації, Херсонська обласна філармонія, Громадська рада при обласній державній адміністрації.

Програма круглого столу:

  • з 12.00 до 12.15 – огляд приміщення Херсонської обласної філармонії та інформація директора філармонії щодо функціонування філармонії;
  • з 12.15 до 12.30 – виступ творчих колективів;
  • з 12.30 до 13.00 – переїзд учасників «круглого столу» (транспорт філармонії) до обласного будинку культури (колишній будинок офіцерів) на вул.Перекопська;
  • з 13.00 – обговорення питання реконструкції обласного будинку культури під обласну філармонію.

На «круглий стіл» запрошені члени Громадської ради при обласній державній адміністрації, депутати обласної ради та депутати Херсонської міської ради, представники громадських організацій та ЗМІ.

Контактна особа: Прядко Аліна Валентинівна, головний спеціаліст Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації, тел. (0552) 26-33-18.

Корисні посилання