ЗАПРОВАДЖЕНО ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ БРОНЮВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ

19.10.2022 16:51:44
ЗАПРОВАДЖЕНО ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ БРОНЮВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ

Міністерство аграрної політики та продовольства України створило електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних. Повідомляється, що Кабінет створено для спрощення процедури подання документів та пришвидшення обробки заяв на бронювання
військовозобов’язаних працівників підприємств агропромислового комплексу.

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ: 

1. У розділі «Кабінет бронювання працівників» увійти в Кабінет.
2. Авторизуватись за допомогою особистого ключа КЕП. Після цього програма переведе вас в особистий кабінет, там отримаєте детальну покрокову інструкцію щодо подальших дій. 
3. При першій авторизації в системі необхідно заповнити та зберегти реєстраційні дані в картці «Профіль організації». 
4. Після внесення цієї інформації можна розпочати формування запиту на бронювання або розбронювання. Увага! Система не дозволяє вносити військово-облікові спеціальності, які не підлягають бронюванню. 
5. Сформований запит необхідно підписати КЕП, після чого його автоматично буде надіслано на розгляд до Мінагрополітики. В особистому кабінеті відображатиметься інформація щодо статусу цього запиту. 

Після успішного завершення розгляду запиту його стан зміниться на «Розглянуто». Можна буде переглянути, яких працівників у результаті було заброньовано, та вивантажити витяги за обраними працівниками або, у разі відмови, побачити причину відхилення запиту.

Увага! Електронний кабінет запитів на бронювання зараз працює в тестовому режимі! 

У разі виникнення додаткових запитань необхідно писати на електронну адресу: [email protected]

За інформацією видання «АгроPRO»

Корисні посилання