Відбулось засідання колегії Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

31.07.2020 13:30:52
Відбулось засідання колегії Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Сьогодні, 31 липня 2020 року в приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації відбулось засідання колегії Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса).

На засіданні були присутні начальник Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) Тимофій Дудін, заступник начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Херсонській області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) Григорій Галковський, начальник Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) Іван Бестаєв.

Підведено підсумки роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану у Херсонській області за I півріччя 2020 року та заплановано роботу на III квартал 2020 року. Про це детально доповіла начальник відділу ДРАЦС у Херсонській області Управління державно реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) Олена Клименко.

Також було підведено перші підсумки реалізації спільної роботи в рамках проекту «єМалятко»:
- 297 немовлят вже отримали свої перші документи.

Триває співпраця в напрямку надання комплексної послуги «єМалятко» в мережі центрів надання адміністративних послуг: незабаром, послуга буде доступною в 21 ЦНАПі Херсонщини.

В майбутньому планується спільна реалізація Пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки – «Шлюб за добу» в центрах надання адміністративних послуг, розглядаються можливі шляхи співпраці та механізм взаємодії між ЦНАПами та відділами державної реєстрації актів цивільного стану.

Корисні посилання