«Зеленій енергетиці» - зелене світло

09.09.2013 22:56:00

5 вересня 2013 року заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Розумний відвідав будівельний майданчик по спорудженню вітроелектростанції «Берегова» на території Тарасівської сільської ради Скадовського району, яке здійснює ТОВ «Віндкрафт Україна»5 вересня 2013 року заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Розумний відвідав будівельний майданчик по спорудженню вітроелектростанції «Берегова» на території Тарасівської сільської ради Скадовського району, яке здійснює ТОВ «Віндкрафт Україна».

«Будівництво подібних інноваційних об`єктів на території району є свідченням цілеспрямованої роботи місцевої виконавчої влади в плані створення сприятливого середовища для залучення інвестицій, а також забезпечення реалізації пріоритетних напрямків подальшого розвитку району у чіткій відповідності до затвердженої середньострокової програми комплексного розвитку та підвищення конкурентоспроможності економіки Скадовського району на 2013-2015 роки», – зазначив Анатолій Розумний, спілкуючись з керівництвом та працівниками підприємства-інвестора. «Спорудження чергового подібного об`єкту альтернативної енергетики на території Скадовщини сьогодні це не тільки забезпечення зростаючих енергетичних потреб інфраструктури району, а й, в першу чергу, свідчення раціонального використання наявних можливостей і ресурсів та чергове підтвердження його статусу екологічно чистої та рекреаційної території».

Поспілкувавшись з керівництвом та працівниками підприємства, Анатолій Розумний оглянув будівельний майданчик та оцінив обсяги уже виконаних робіт.

Графік будівництва цього об`єкту досить напружений, роботи проводяться висококваліфікованими робітниками з раннього ранку до ночі.

До кінця поточного року передбачається побудувати та ввести в експлуатацію 4 вітрогенеруючі установки, загальна потужність яких складе 12,4 МВт. Обсяги капітальних інвестицій при цьому становитимуть біля 80,0 млн грн.

Корисні посилання