Зустріч з громадськістю «Формування тарифів на житлово-комунальні послуги та спрощення порядку надання субсидій населенню»

24.10.2016 11:06:35

25 жовтня 2016 року о 15 годині відбудеться зустріч голови обласної державної адміністрації з громадськістю на тему: «Принципи формування тарифів на житлово-комунальні послуги, опалення, природний газ, електроенергію, водопостачання, а також урядових заходів із спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, підтримки енергозбереження».

У вказаному заході братимуть участь керівники структурних підрозділів обласної держаної адміністрації, керівники підприємств та організацій, які реалізують відповідні послуги та товар (газ, електроенергію, воду, опалення тощо) населенню.

До участі у зустрічі запрошуються представники громадських організацій, громадських об`єднань, експерти, представники ЗМІ.

Місце проведення: м.Херсон, площа Свободи, 1, 1-й поверх, зал засідань.

Для входу до приміщення обласної державної адміністрації при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, водійське посвідчення, військовий квиток тощо).

Попередній запис для участі: до 10 години 25 жовтня 2016 року за тел. (0552) 26 33 18, e-mail: , контактна особа – Гавриш Павло Олександрович, заступник директора Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації – начальник управління внутрішньополітичної діяльності.

Акредитація ЗМІ до 10.00  25 жовтня  за номером тел.0506458440 (Наталія).

Корисні посилання