Звіт про проведення електронної консультації з громадськістю «Активізація розвитку рекреаційно-курортного комплексу та туризму на Херсонщині в рамках карантинних обмежень та посткарантинного періоду. Проблеми та шляхи вирішення»

20.10.2020 05:42:10

У період з 01 вересня по 16 жовтня 2020 року управлінням туризму та курортів обласної державної адміністрації проведено електронну консультацію з громадськістю «Активізація розвитку рекреаційно-курортного комплексу та туризму на Херсонщині в рамках карантинних обмежень та посткарантинного періоду. Проблеми та шляхи вирішення».

Задля налагодження комунікації між представниками громадянського суспільства та органами виконавчої влади, активізації взаємодії з метою впровадження дієвих форм роботи та актуальних заходів з розвитку туризму Херсонської області, представникам туристичної галузі, суб’єктам господарської та підприємницької діяльності - учасникам ринку туристичних послуг, інститутам громадянського суспільства пропонувалося надати пропозиції та зауваження для подальшого використання під час розробки плану роботи управління на 2021 рік.

Пропозиції та зауваження щодо вказаного питання в рамках проведення електронної консультації з громадськістю не надходили.

Корисні посилання