Група компаній «Каїсса»

16.10.2019 12:45:30
Група компаній «Каїсса»

Співзасновник - Гавренкова Вікторія Володимирівна

19 років на ринку; 324 співробітника; 258 партнерів; 500 тонн продукції за добу

Виробничі потужності групи компаній «Каїсса» знаходяться в сприятливому аграрному регіоні для вирощування соняшнику і виробництва соняшникової олії на півдні України до складу якої входять наступні підприємства:

Олієпереробний завод: 74722, Херсонська область, Нижньосірогозький р-н с. Верхні Сірогози, вул. Поштова, 36-Б Завод рафінації та дезодорації ТОВ "ВВВВ" 74800, Херсонська область, м. Каховка, вул. Південна, 1-Г ТОВ «САН ЛАЙТ» 75032, Херсонська область, Білозерський р-н, с.Даріївка, вул.Херсонськая, 1-Д

Завод ТОВ «САН ЛАЙТ», заснований у 2000 році, розташований в екологічно чистій Херсонської області, в с. Дар'ївка, - це сучасне, високотехнологічне і екологічно чисте виробництво. У 2014-2015 роках на нашому підприємство, була проведена повна реконструкція виробничих потужностей і устаткування.

ТОВ «САН ЛАЙТ», є виробником фасованого рафінованої соняшникової олії кількох торгових марок. «Добра Олія» і «Дар Олія» продукція заводу, яка відповідає вимогам Державного стандарту і задовольняє всі вимоги ГОСТ 4492: 2005 «Олія соняшникова. Технічні умови".

 

 

 

 

При фасуванні соняшникової олії використовується масло, яке отримано в процесі переробки Каховським заводом рафінації та дезодорації. На Всеукраїнському конкурсі якості продукції, в номінації «Продовольчі товари», масло марки «П» рафінована, дезодорована і виморожена, завоювало перемогу в 2012, 2013 і в 2014 роках.

 

 

 

 

У 2016 році була підвищена продуктивність обладнання з виробництва ПЕТ-тари. Сучасна система доочистки масла, висока автоматизація всіх процесів і контроль кожного етапу виробництва олії гарантують високі стандарти якості. Компанія щорічно нарощує виробничі потужності за рахунок обладнання провідних західних виробників.

 

 

 

 

 

Каховський завод рафінації та дезодорації ТОВ «ВВВВ». Кінцевий продукт - рафінована дезодорована виморожена олія марки «П». ТОВ «ВВВВ» - зразок підприємства, яке постійно розвивається, прагне до підвищення якості своєї роботи, виробництва якісної продукції, поліпшенню взаємодії з партнерами, підвищенню кваліфікації вищого керівництва і робочого персоналу.

 

 

 

 

 

У своїй роботі ТОВ «ВВВВ» використовує новітні технології, як у виробничій сфері, так і в сфері управління якістю та персоналом. Про якість роботи підприємства свідчать державні нагороди, визнання партнерів і клієнтів.

Потужність заводу з виробництва рафінованої олії - 300 тонн на добу.Підприємство ТОВ "ВВВВ" - це виробник, який:

- випускає якісну продукцію з натуральної сировини без генетично модифікованих організмів і використання штучно синтезованих речовин;

- використовує безпечну технологію при виробництві своєї продукції;

- зберігає і відроджує українські кулінарні традиції, які базуються на принципах натуральності та безпеки.

Компанія щорічно нарощує виробничі потужності. Велика кількість відомих українських підприємств виробників використовують рафіновану олію виробництва компанії «ВВВВ» в якості сировини для виробництва такої продукції, як майонез, сухарики, соуси, снеки, консервовану продукцію і т.п. Для відправки наливної рафінованої соняшникової олії підприємство використовує спеціально обладнані автоцистерни.

Маслопереробний завод - виробник олії. Основним продуктом компанії є олія соняшникова нерафінована, виготовлене виключно методом пресування. Виробнича потужність заводу 200т / добу.

В технології та рецептурі виготовлення масла на підприємстві використовують тільки натуральну сировину, високоякісне насіння соняшнику, яке вирощують на полях по всій Україні.

В продовження традиції натурального виробництва, піклуючись про якість та безпеку кінцевої продукції, всі процеси на підприємстві виключно механічні. Завдяки цьому в проміжних і кінцевих продуктах повністю відсутні сторонні домішки, розчинники та інші елементи, які можуть негативно вплинути на здоров'я споживачів.

Маслопереробний завод працює з 2008 року. Виробничі потужності підприємства знаходяться в с. Верхні Сірогози Херсонської області.

Підставою впевненості підприємства в ефективності партнерства є професійний і цілеспрямований колектив, який складається з висококваліфікованих фахівців, контроль виробничих процесів і прийнятна вартість продукції.

На підприємстві діє сертифікована система управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) і система управління якістю стосовно виробництва масло соняшникової, відповідно ГОСТ ISO 22000. У виробничому комплексі підприємства працює власна атестована лабораторія, яка здійснює постійний контроль первинної сировини та готової продукції на всіх етапах технологічного процесу виробництва, гарантуючи стабільну якість масла. Продукція проходить триступеневий контроль якості.

Головний офіс:
73000, Херсонська область, м.Херсон,
вул.Ришельевська, 9

Експортний відділ
Тел. +38 067 551 11 81
Тел. +38 067 550 33 59
[email protected]

Корисні посилання