ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат»

06.07.2018 06:39:32
ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат»

Основа політики підприємства:

 «Якість перед усім. Ніяких компромісів за рахунок якості!»

Голова правління – Дуров Сергій Борисович
ПАТ «Херсонський хлібокомбінат» заснований в 1997 році на базі Херсонського хлібокомбінату державного виробничо-торговельного підприємства «Херсонхліб» у 1997 році. У свій час «Херсонхліб» об'єднувало три виробничі цехи у м.Херсоні, засновані почергово, починаючи з 1953 року. Отже, виробництво хлібобулочних та кондитерських виробів здійснюється на потужностях ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» вже більше шести десятиліть.

  Цех № 1 (вул. Гімназична (в минулому Червоностудентська), 30) спеціалізується на випуску кондитерських виробів, пряників, соломки, макаронів.

Цех № 2 (вул.16-та Східна) спеціалізується на випуску хлібобулочних і батоних виробів, має вафельну дільницю.

Цех № 3 (вул.Ладичука) спеціалізується на випуску хлібобулочних виробів пшеничних та житніх сортів.

Протягом останніх років компанія впроваджує найкращі технології хлібопечення, які дозволяють поліпшити якість продукції та розширити асортимент.

На сьогодні ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» складає групу компаній, що займаються виробництвом хлібобулочних, кондитерських та борошномельних продуктів.

Продукція Херсонського хлібокомбінату під торговельною маркою «Хліба Херсонщини» виробляється за класичною технологією (на густих опарах) та з натуральної сировини, без поліпшувачів.

Секретом успіху ПрАТ «Херсонського Хлібокомбінату» є дотримання у роботі наших цінностей: 
• професіоналізм;
• результативність; 
• інноваційність; 
• командна робота; 
• соціальна відповідальність.

Компанія ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» відповідає вимогам ДСТУ, ГСТУ та СОУ. Для досягнення максимальної якості і безпеки, впроваджена сертифікована система управління безпечністю харчових продуктів згідно вимог ДСТУ ISO 22000:2007. Процеси виробництва продукції і в цілому діяльність підприємства відповідають вимогам Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

ТМ «Хліба Херсонщини» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент: тостові, білоруські, булочні, фінські види, вироби з курагою та родзинками, різними зернами та горіхами. Технологи компанії розробили нові види хліба, «Шведський» та «Литовський», аналоги яких не представлені на півдні України, це заварні види, вироблені на оцукрених заквасках, які є дуже корисними.

Враховуючи побажання клієнтів підприємства, була розширена лінія тостових хлібів: хліб тостовий білий європейський, хліб тостовий висівковий, хліб тостовий “Ніжний” та тостовий з льоном.

Крім того, до асортиментного переліку включені такі екзотичні види продукції як: чіабатта, лаваш, круасан, тощо. Для нових видів розроблена концептуальна упаковка.

Також, крім традиційних пасок підприємство виробляє такі великодні смаколики як краффін з шоколадом та панеттоне з цукатами.

На підприємстві налагоджено виробництво хліба за білоруськими технологіями («Білорусь», «Житниця», «Мінський», «Столичний») аналогу такої продукції у південному регіоні не має. Дані види хлібу завоювали любов не тільки херсонців, а й жителів сусідніх областей.

На особливу увагу заслуговує кондитерська продукція підприємства, що випускається під торговельною маркою «Королівська насолода».

ТМ «Королівська насолода» представляє широкий асортимент різноманітного печива, пряників,тістечок та тортів, що дозволить будь-кому вибрати щось собі до душі.

Висока якість, сумлінна робота, повага та індивідуальний підхід до кожного покупця – основні принципи нашої роботи. Колектив підприємства по праву пишається якістю продукції, яка неодноразово перемагала на численних виставках та конкурсах, а, головне, користується високим попитом у споживачів.

Окрім тортів та печива масового сегмента ТМ «Королівська насолода» пропонує виготовлення ексклюзивних кондитерських виробів на замовлення за доступними цінами. На замовлення виготовляємо креативні дитячі торти (з улюбленими героями мультфільмів);

незабутні весільні торти, караваї та шишки. Виробляючи свої кондитерські вироби за класичними традиційними технологіями та використовуючи натуральну сировину, ми отримуємо смачні ласощі, які люблять як дорослі, так і діти.

виробляє ексклюзивні торти, дивовижні, смачні і красиві кондитерські вироби. Кондитери підприємства постійно підвищують кваліфікацію і обожнюють свою роботу. Секрет успіху: «Торт стане шедевром, тільки якщо зроблений з любов’ю». Солодощі виготовлені виключно з натуральних компонентів і відповідають сучасним тенденціям. На замовлення виготовляємо забавні дитячі торти (з улюбленими героями мультфільмів), незабутні весільні та корпоративні торти. Також в Dream Cake можна замовити подарункові шкатулки з макаронс, мальовані пряники, тістечка та ін. Дизайнерський торт в Херсоні від Dream Cake це витвір мистецтва з неперевершеним смаком і оригінальним дизайном.

ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» являється одним із провідних підприємств хлібопекарської галузі області і є найбільшим роботодавцем та платником податків і зборів в області.

Крім того, з метою забезпечення хлібом належної якості за зниженою ціною соціально незахищених верств населення міста, підприємство бере участь у виконанні програми «Муніципальний хліб».

Доставка продукції в торгівельну мережу здійснюється власним спеціалізованим транспортом (50 одиниць).

Для утримання лідерства на ринку хліба та хлібобулочних виробів за рахунок якості та кінцевої ціни готової продукції колектив працює над зменшенням всіх складових витрат на виробництво.

Всі три цеха підприємства оснащені сертифікованими виробничо-технологічними лабораторіями. Технологічна служба цілодобово контролює всі процеси, пов’язані з виробництвом.

Нагороди ПАТ «Херсонський хлібокомбінат»

Щорічно ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» приймає участь у конкурсах, на яких запашна продукція підприємства проходить строге оцінювання та отримує дипломи, медалі та відзнаки.

2010 року на ХV Міжнародній спеціалізованій виставці «Хліб/Кондитер ЕКСПО-2010» підприємством отримано відразу дві золоті медалі за хліба «Мінський» та «Житниця», які виробляються за білоруською технологією.

Таким чином, переможцями Міжнародних спеціалізованих виставок „Хліб/Кондитер ЕКСПО” різних років стали такі хліба та кондитерські вироби:

 1. торти „Мілка” і „Сакура” – срібні медалі 2009 року;
 2. хліб „Мінський”, „Житниця” – золоті медалі 2010 року;
 3. хліб „Білорусь” – золото 2011 року;
 4. хліб „Олешківський” – срібло 2011 року;
 5. хліб «Карелія» - срібло 2012 року.

В конкурсі «100 кращих товарів року» були відзначені наступні хлібобулочні вироби підприємства:

 1. хліб „Губернаторський новий” - 2007 року;
 2. хліб „Княжий з висівками” - 2008 року;
 3. хліб „Білорусь” - 2009 року;
 4. торт вафельний „Молочно-кавовий” - 2010 року;
 5. хліб „Потьомкінський” - 2011 року.

Колектив підприємства неодноразово отримував призи та нагороди:

 1. Міжнародна нагорода «Підприємство XXI сторіччя»;
 2. Диплом лауреата Міжнародного відкритого рейтингу популярності і якості товарів та послуг «Золота фортуна»;
 3. Звання переможця Всеукраїнського конкурсу «Кращий роботодавець року», «Золотий Борисфен» та ін.

ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» є одним із лідерів хлібопекарської промисловості Півдня України. Компанія відкрита до встановлення міжнародних контактів з приводу експорту власної готової продукції чи напівфабрикатів (тіста та хлібобулочних виробів глибокої заморозки), борошна та висівок.

У разі зацікавленості у співпраці ви обов’язково оціните переваги співробітництва з досвідченим, надійним постачальником, підтримку з боку досвідчених і небайдужих менеджерів, забезпечивши собі впевненість в завтрашньому дні.

Колл Центр:
Тел.: +38 095 23 54 532
+38 093 23 54 532
+38 096 23 54 532
+38 0552 31 6 532

Головний офіс:
Тел./факс: (0552) 49-41-72
E-mail: head_office@hleb.ks.ua

Адреса підприємства:
73000, м.Херсон,
вул. Гімназична, 30,

Відділ маркетингу та продажів:
Тел.: (0552) 49-53-07
E-mail: marketing@hleb.ks.ua

Іщенко Олена
+38(067) 604 64 00

Відділ експорту:
E-mail: export@hleb.ks.ua

Бухгалтерія:
Тел .: (0552) 22-61-11
E-mail: buh@hleb.ks.ua

Корисні посилання