Всеукраїнський архітектурний конкурс на визначення кращої проектної пропозиції щодо меморіального комплексу «Алея Героїв-захисників України від російської агресії»

10.06.2021 11:30:21

Згідно з умовами проведення конкурсу (пункт 11), на участь в ньому мають подати щонайменше три проєкти. Тоді журі може їх розглянути, аби присудити кращому проєкту премію. 

Однак на розгляд журі надійшов лише ОДИН конкурсний проєкт. Тому конкурс вважається таким, що не відбувся.

З метою пошуку кращого концептуального проекту меморіального комплексу «Алея Героїв-захисників України від російської агресії» в місті Херсоні оголошено відкритого Всеукраїнського архітектурного конкурсу на визначення кращої проектної пропозиції щодо меморіального комплексу «Алея Героїв-захисників України від російської агресії».

    Темою конкурсу є створення в м. Херсоні меморіального комплексу «Алея Героїв-захисників України від російської агресії» як центрального місця вшанування пам’яті загиблих захисників України від російської агресії, Меморіалу обласного значення цілорічного функціонування.

    Замовник Конкурсу: Херсонська обласна державна адміністрація.

    Організатори Конкурсу: Департамент реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної державної адміністрації, управління містобудування та архітектури Херсонської обласної державної адміністрації, управління внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації.

    Умови та програма проведення Конкурс затверджені розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації від 28 травня 2021 року № 471, зареєстрованим Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса) 09.06.2021 за № № 86/343, 87/344.

         Учасники Конкурсу самостійно отримують конкурсну документацію на проектування за місцезнаходженням Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної державної адміністрації (далі – Департамент): просп. Ушакова, 16, м. Херсон, 73000, або завантажують з офіційного вебсайту Херсонської обласної державної адміністрації (www.khoda.gov.ua/) та до 11 серпня 2021 року розробляють Конкурсний проект.

    Конкурс проводиться без реєстраційних внесків в один тур. Конкурс проводиться без обмеження кількості його Учасників.

    Для участі у Конкурсі з 12 по 13 серпня 2021 року Учасники подають конкурсні проекти Організаторам Конкурсу за адресою: просп. Ушакова, 16, м. Херсон, 73000.

    Журі проводить перегляд поданих конкурсних проектів на відповідність Умовам та Програмі з 16 по 20 серпня 2021 року. Громадське обговорення конкурсних проектів здійснюється шляхом інтернет-голосування на офіційному вебсайті Херсонської обласної державної адміністрації (http://www.khoda.gov.ua/) та проведення виставки конкурсних проектів з 21 серпня по 09 вересня  2021 року.

    Журі підводить підсумки Конкурсу та визначає переможців Конкурсу з 13 по 20 вересня 2021 року.

    Підсумки Конкурсу оголошуються Організаторами Конкурсу 28 вересня 2021 року та опубліковуються в засобах масової інформації, на офіційному вебсайті Замовника Конкурсу, на яких було розміщено оголошення про Конкурс, протягом 10 днів з дня оголошення.

    Виставка конкурсних проектів-переможців Конкурсу проводиться з  28 вересня по 14 жовтня 2021 року, відвідування виставки є безкоштовним.

    Нагородження переможців Конкурсу та заохочення інших Учасників відбудеться 14 жовтня 2021 року.

    Переможці Конкурсу нагороджуються грошовими преміями у розмірі:

  • І премія – 33000 гривень (одна);

  • ІІ премія – 24750 гривень (одна);

  • ІІІ премія – 16500 гривень (одна).

    Інші учасники Конкурсу нагороджуються відзнаками Херсонської обласної державної адміністрації.

    Умови і Програма Конкурсу оприлюднюються у засобах масової інформації, на офіційному вебсайті Замовника Конкурсу (https://www.khoda.gov.ua/), а також розповсюджується через Херсонську обласну організацію Національної спілки архітекторів України та інші зацікавлені установи і організації.

    Для отримання додаткової інформації Учасники Конкурсу можуть звертатися до Організаторів Конкурсу за адресою: просп. Ушакова, 16, м. Херсон, 73000, або для надання відповідей на запитання за телефоном: (0552) 22-45-57, електронна адреса: [email protected].

Додаток до Програми Конкурсу

 

Корисні посилання