У Білій Церкві відбудеться форум Industrial Evolution про українське виробництво під час війни

опубліковано 19 травня 2026

18 червня 2026, четвер


Українська промисловість витримала те, що здавалося неможливим. Попри масштабні руйнування, енергетичні кризи та постійну воєнну загрозу – виробництво в Україні не зупинилось. У 2025 році переробна промисловість сплатила 367,5 млрд гривень податків – 18% усіх надходжень до державного бюджету. Це найбільший приріст серед усіх секторів економіки.

За цими цифрами – підприємці, які продовжують ризикувати, інвестувати й будувати. А також державна політика, яка за останні роки почала більше фокусуватися на підтримці виробництва: програмах фінансування, податкових стимулах і розвитку індустріальних парків.

В Україні вже сформована мережа зі 116 індустріальних парків. На їхніх територіях уже збудовано або будується 37 промислових підприємств: 22 заводи введені в експлуатацію, ще 15 – у процесі будівництва.

Тепер головне – масштабувати цей процес і перетворювати індустріальні парки на реальні точки виробництва, інвестицій і нових робочих місць.

«Виробництво – це драйвер економіки країни. Це робочі місця, податки, розвиток і стійкість, що вже видно на прикладі індустріального парку «Біла Церква». Важливо, щоб таких проєктів ставало більше. Виробництва розвивались, інвестори вкладали кошти, а люди здобували потрібні навички для роботи в новій економіці», – зазначає Василь Хмельницький, засновник інноваційного парку UNIT.City та Індустріального парку «Біла Церква», ініціатор форуму.

Саме ці питання стануть головною темою форуму Industrial Evolution: Виробництво вмикає економіку, який відбудеться 18 червня 2026 року в Індустріальному парку «Біла Церква» вже вп’яте.

Форум збере понад 1500 учасників – власників і керівників виробничих компаній, інвесторів, представників влади, фінансового сектору та експертів.

У програмі – панельні дискусії, експозона технологічних і фінансових рішень для виробників, практичні кейси  компаній, що вже масштабують виробництво в Україні та нетворкінг.

У центрі обговорень – енергетичні виклики, дефіцит кадрів, доступ до фінансування й страхування, державна підтримка, індустріальні парки, експорт і нові ринки.

Виробники поділяться практичним досвідом роботи під час війни, а представники держави розкажуть, які інструменти підтримки вже працюють і що планується далі.

Серед спікерів форуму:

  • Василь Хмельницький, засновник інноваційного парку UNIT.City та Індустріального парку «Біла Церква», ініціатор форуму;
  • Микола Калашник, голова Київської обласної військової адміністрації;
  • Данило Гетманцев, голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики;
  • Володимир Поперешнюк, співвласник Нової пошти;
  • Віталій Кіндратів, заступник Міністра економіки, довкілля та сільського господарства України;
  • Костянтин Єфименко, президент «Біофарма Плазма»;
  • Дмитро Кисилевський, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку, відповідальний у ВРУ за політику «Зроблено в Україні»;
  • Дмитро Завгородній, заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації;
  • Руслан Іллічов, генеральний директор Федерації роботодавців України; 
  • Станіслав Гайдай, співвласник та CEO BALEX; 
  • Тимофій Милованов, президент Київської школи економіки, Міністр розвитку економіки (2019-2020).

Організатори форуму – Індустріальний парк «Біла Церква», Київська обласна військова адміністрація та Київський міжнародний економічний форум.

Участь безплатна за попередньою реєстрацією: industry.forumkyiv.org

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux