Поїздка відбулась на запрошення Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я» та за сприяння Департаменту соціального розвитку ОДА.
Підлітки візьмуть участь у «Навчальному інтенсиві з цифрових навичок та життєстійкості» в межах Табору майбутніх професій.
На відпочинок відправлено 20 дітей зі Станіславської, Білозерської та Херсонської громад.
Програма табору має навчально-розвивальний характер та поєднує розвиток цифрових навичок з підтримкою життєстійкості дітей.
На учасників чекають заняття з робототехніки та Arduino, профорієнтаційні воркшопи, командні ігри та активності, а також психологічний супровід.
Дякуємо «Укрзалізниці» за наданий трансфер!
Програма реалізується в межах проєкту «Комплексна підтримка дітей, сімей і громад, які постраждали внаслідок війни», що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні в межах психосоціальної програми PRO_MentalHealth.


