
Екскурсію до «Ранчо дядечка Бо» у Нерубайському організували Верхньорогачицька СВА та БФ «Шлях до дому».
Учасники познайомились з ковбоями, покатались верхи на конях та у бричці, поспілкувались та погодували тварин.
Захід подарував дітям яскраві емоції та позитивні враження.







Дякуємо колективу центру «Ранчо дядечка Бо» за цікаву та змістовну екскурсію, а БФ «Шлях до дому» - за постійну допомогу ВПО з Херсонщини.