Дванадцять років тому під стінами кримського парламенту тисячі громадян чітко заявили: Крим — це Україна

опубліковано 26 лютого 2026 року о 09:39

Інформаційна графіка Херсонської ОВА до 26 лютого — Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. На синьому фоні зображена карта Криму з написом «Крим. 12 років спротиву» та символічним годинником.

Цей масштабний мітинг зруйнував російський наратив про «добровільне приєднання» півострова та продемонстрував усьому світові реальну волю жителів Криму.

І нині спротив триває завдяки людям, які попри тиск та репресії окупантів зберігають надію на визволення рідної Батьківщини.

Ми пам’ятаємо кожного та кожну, хто став на захист Криму в лютому 2014-го, і підтримуємо тих, хто наближає його деокупацію сьогодні. 

Синьо-жовтий прапор обов’язково повернеться до Сімферополя, Севастополя, Ялти, Бахчисараю, Джанкою та інших міст півострова.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux