Кабінет Міністрів розширить кількість працівників енергетичної галузі, яким буде присуджено Премію за вагомий внесок у забезпечення енергетичної стійкості України

опубліковано 03 серпня 2026 року о 15:01

Інформаційна графіка Херсонської обласної військової адміністрації про рішення Кабінету Міністрів розширити кількість працівників енергетичної галузі, яким буде присуджено премію за вагомий внесок у забезпечення енергетичної стійкості України.

Згідно з протокольним рішенням Уряду від 29.07.2026 № 5, відтепер щороку премію отримуватимуть 100 працівників підприємств електроенергетики. Розмір кожної виплати становить 100 тисяч гривень.

Рішення ухвалено, аби відзначити більшу кількість енергетиків, які щодня працюють над відновленням пошкодженої інфраструктури та забезпечують світлом і теплом оселі громадян.

Найближчим часом відповідні зміни будуть внесені до Положення про Премію.

З детальною інформацією про умови присудження Премії та порядок подачі документів можна ознайомитися на офіційному вебсайті Міністерства енергетики України.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux