Міністерство цифрової трансформації України розширює можливості Мультишерингу в Дії для бізнесу та державних установ. Банки, страхові компанії, роботодавці та інші партнери Дії відтепер можуть отримувати довідки ОК-5 та ОК-7 автоматично в межах Мультишерингу. Це дає змогу скоротити час оброблення документів і спростити отримання послуг для громадян.
Завдяки новій можливості користувачам не потрібно окремо формувати чи надсилати довідки. Документи передаються автоматично разом з іншими даними після надання згоди через Дію.
Довідка ОК-5 містить інформацію про:
Дані в довідці доступні починаючи з 2000 року.
Довідка ОК-7 містить відомості про:
Інформація в довідці доступна починаючи з 2011 року.
Довідки ОК-5 та ОК-7 можуть використовуватися для:
Через Мультишеринг у Дії банки, страхові компанії, фінансові установи, юридичні компанії та роботодавці можуть отримувати довідки ОК-5 та ОК-7 разом з іншими необхідними документами в межах одного цифрового запиту до клієнта.
Це спрощує обмін документами та пришвидшує отримання послуг як для громадян, так і для організацій.
Нова функція дозволяє:
Використання Мультишерингу забезпечує:
Детальну інформацію про можливості Мультишерингу та умови інтеграції можна знайти на порталі Інтеграції Дії.
Цифрові сервіси від Мінцифри допомагають громадянам, бізнесу та державним установам взаємодіяти швидше, зручніше та без паперових документів.
За матеріалами Мінцифри