Напередодні Дня Святого Миколая та Дня волонтера у координаційних центрах "Вільні разом" провели низку творчих заходів

опубліковано 05 грудня 2025 року о 16:38

Група з деcяти людей – дорослих та підлітків – стоїть разом та посміхається, тримаючи в руках прикрашені імбирні пряники у формі сніговиків. На задньому плані видно святкові гірлянди, декорації та повітряні кульки, а на передньому плані – ялинову гірлянду.

У Черкасах серія майстер-класів поєднала українські традиції з арттерапією. Під керівництвом талановитих майстринь учасники власноруч створювали символічні обереги, зокрема янголят — уособлення захисту й добра та різдвяну козу — символ добробуту. 

В Івано-Франківську дорослі й діти розписували медові пряники під час творчої майстерки, вкладаючи у візерунки найтепліші побажання.

Такі зустрічі є можливістю для відвідувачів просторів емоційно перезавантажитися та з користю провести час за спільним дозвіллям.

Херсонські центри «Вільні разом» продовжують працювати у 11 українських містах. Там ви можете отримати всю необхідну допомогу. Актуальна контактна інформаціяза посиланням.

Двоє дітей (хлопчик і дівчинка) сидять за темним столом і зосереджено прикрашають імбирні пряники білою та зеленою глазур'ю. На столі лежать мандарини та кондитерські мішечки з глазур'ю. На задньому плані — святкова декорація в розфокусі.

Чотири людини, серед яких двоє дорослих жінок у рожевих светрах та двоє підлітків, сидять за столом та прикрашають імбирні пряники. На тлі – різдвяна/новорічна декорація з гірлянд, ялинки та пряникових зірок.

Групова фотографія, на якій приблизно дев'ять людей (переважно жінки старшого віку та один чоловік, який знімає на телефон) сидять за довгим коричневим столом і беруть участь у майстер-класі з рукоділля. На столі розкладені різні матеріали для творчості, включаючи тканини, нитки та клей. Жінки зосереджено працюють над своїми виробами.

Група з дев'яти дорослих жінок та одного чоловіка сидять навколо великого дерев'яного столу, займаючись рукоділлям. Стіл заповнений різноманітними матеріалами для творчості, такими як кольорові тканини, стрічки, ножиці та наповнювач. Жінки одягнені у повсякденний одяг і зосереджено працюють руками, роблячи щось схоже на м'які іграшки чи прикраси. На стіні за ними висить великий телевізійний екран з зображенням затишної кімнати, прикрашеної до Різдва.

Три усміхнені жінки сидять за столом, на якому лежать нитки, матеріали для рукоділля та готові ляльки-мотанки. Одна жінка, яка ліворуч, дивиться у телефон.

Групова фотографія приблизно двадцяти жінок, що стоять і присідають усередині світлого приміщення з білими стінами. Більшість із них тримають у руках яскраво прикрашені ляльки-мотанки. На задньому плані ліворуч видно чоловіка, який стоїть за жінками, а праворуч видно частину логотипу та напис українською мовою: ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ.

Колаж, що складається з двох частин: ліворуч — традиційна українська лялька-мотанка з елементами соломи та тканини, що стоїть на плетеному вінку. Праворуч — коло з десяти невеликих, різнокольорових фігурок янголів, зроблених з тканини (тюлю) та намистин, які лежать на дерев'яній поверхні.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux