
Маю справді радісну новину для Херсонщини. У межах сьогоднішнього обміну з російської неволі додому повернулися вісім наших земляків, які перебували у полоні з 2022 року.
Серед них – воїни Державної прикордонної служби, Військово-Морських сил, Десантно-штурмових та Сухопутних військ. Наймолодшому – 27 років, найстаршому – 41.
Вітаю наших Героїв із поверненням на українську землю та бажаю найшвидшого відновлення. Також вітаю сімʼї, які після років очікування нарешті почули «я вдома» від найрідніших людей.
Щиро дякую команді Президента Володимира Зеленського та міжнародним партнерам, які докладають титанічних зусиль, аби повернути наших людей з неволі.


Фото: Володимир Зеленський