Ще одну жительку Бериславської громади вдалось евакуювати

опубліковано 12 серпня 2026 року о 21:01

На фото жителька села Томарине Бериславської громади, яку вдалося евакуювати, стоїть між волонтерами Юрієм Раковим та Анатолієм Лелюхом на тлі евакуаційного білого мікроавтобуса з червоною смугою. Чоловік ліворуч одягнений у блакитну футболку та джинсові шорти, евакуйована жінка по центру — у світлу квітчасту блузу та штани з червоно-чорним візерунком, а чоловік праворуч — у сіру футболку-поло та сині джинси.

Переселенка з села Тараса Шевченка проживала у Томариному. Евакуацію провели Юрій Раков та Анатолій Лелюх.  

Жінку вивезли до рідних в іншу область, де вона перебуватиме у безпечніших умовах.

На фото евакуйована жителька села Томарине Бериславської громади (у центрі, в світлій квітчастій блузі та штанах із червоно-чорним візерунком) стоїть в оточенні рідних жінок біля воріт приватного будинку перед виїздом у безпечніші умови. Ліворуч її обіймає за плече молодша жінка у смугастій футболці, а праворуч стоїть жінка в темно-синій блузі з рослинним принтом.

Нагадуємо, що евакуація – безоплатна. Для організації виїзду звертайтеся на «гарячу лінію» Херсонської ОВА за номером: 0-800-330-951 або 0-800-101-102.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux