Триває підготовка до впровадження завершального етапу реформи Нової української школи

опубліковано 08 квітня 2026 року о 16:28

Троє людей у повсякденному одязі сидять за сірим столом під час наради. На столі — мікрофон, таблички та пляшки з водою. Фон складається зі світлих жалюзі та синього банера з офіційною символікою та написами.

До селекторної наради щодо питань освіти під головуванням заступників керівника Офісу Президента України Віктора Микити й Олени Ковальської та за участі Міністра освіти і науки України Оксена Лісового, представників МОНУ і Верховної Ради України долучились представники Херсонщини.

Учасниками заходу стали заступник голови Херсонської ОДА Володимир Клюцевський, начальник Херсонської МВА Ярослав Шанько та начальниця управління освіти і науки ХОДА Олена Данилова.

Під час наради розглянули питання впровадження реформи старшої школи та моделювання мережі академічних ліцеїв. Окремою темою для обговорення стало забезпечення доступності до якісної профільної освіти.

Учасники наголосили на тому, що зміни у старшій профільній освіті є завершальним етапом реформи НУШ. 

Також детально обговорили завдання навчальних закладів, що з’явились в умовах воєнного стану: створення безпечних умов навчання, оснащення навчальних лабораторій, організацію харчування та підвезення учнів, які проживають у деокупованих громадах. 

Зазначили, що реалізація завдань і розв’язання проблемних питань закладів освіти можливі лише у взаємодії із самоврядуванням та державними інституціями.

Скриншот онлайн-наради на тему «Реформа старшої школи». У центрі — група людей у залі засідань на фоні логотипа «Центр Дії Президента» та прапора України, зверху — вікна з іншими учасниками відеозв'язку.

Учасники наради в офісному приміщенні під час відеоконференції з Центром Дій Президента. На великому екрані транслюється онлайн-зустріч, за столом сидять люди з ноутбуком та блокнотами.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux