
Відбулася міжвідомча нарада під головуванням Володимира Клюцевського, заступника голови обласної державної адміністрації, з питань підготовки закладів освіти до роботи у змішаному форматі в новому 2026/2027 навчальному році.
Для їх оперативного вирішення до наради долучилися представники Головних управлінь Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Держпродспоживслужби, Національної поліції в Херсонській області, керівники Бериславської та Херсонської районних військових адміністрацій, військових адміністрацій 6 деокупованих населених пунктів та місцевих органів управління освітою, директори 12 закладів загальної середньої освіти, що планують впровадити змішаний формат навчання для дітей, які проживають на території відповідних громад.

Цього року пріоритетними стали питання підготовки «підземних шкіл» до сталого функціонування в умовах блекауту та забезпечення всіх учнів гарячим харчуванням.
У ході наради також відпрацьовано удосконалений алгоритм дій керівників закладів освіти для відновлення освітнього процесу з урахуванням досвіду попереднього навчального року.
За результатами наради сформовано «дорожню карту» з чіткими дедлайнами виконання заходів, спрямованих на створення безпечних умов для навчання учнів у 12 закладах загальної середньої освіти області у 2026/2027 навчальному році.