У 2021 році до загального фонду місцевих бюджетів області мобілізовано 6540,5 млн грн податків та зборів, що становить 104,1% до планів, затверджених місцевими радами на рік.

опубліковано 05 січня 2022 року о 15:41

У 2021 році до загального фонду місцевих бюджетів області мобілізовано 6540,5 млн грн податків та зборів, що становить 104,1% до планів, затверджених місцевими радами на рік. Понад план отримано 257,8 млн грн. У порівнянні з 2020 роком надходження зросли на 988,5 млн грн, або на 17,8%.

Основним бюджетоутворюючим платежем надходжень до загального фонду місцевих бюджетів є податок та збір на доходи фізичних осіб, якого за 2021 рік надійшло 4129,7 млн грн, що на 687,8 млн грн, або на 20,0% більше, ніж у попередньому році. Питома вага податку в обсязі надходжень до загального фонду місцевих бюджетів за 2021 рік у цілому по області склала 63,1%.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux