Відбулась робоча нарада щодо адміністрування місцевих податків і зборів органами місцевого самоврядування

опубліковано 29 травня 2026 року о 17:11

Група чоловіків сидить за Т-подібним столом під час засідання на фоні синього брендованого банера «Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України» та державного прапора. На столі розміщено документи, ноутбук, пляшки з водою та паперові таблички з іменами учасників.

Її провів перший заступник начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій для налагодження координації між військовими адміністраціями населених пунктів області та податковою службою.

Чоловік у футболці кольору хакі сидить за столом із документами під час офіційного заходу. На задньому плані видно синій брендований банер із логотипами та прапор із гербом.

Учасники зустрічі обговорили результати опитування керівників громад області щодо законопроєкту № 15035, який стосується захисту зайнятості та самозайнятості у сфері малого підприємництва. Цей документ раніше розглядався під час Конгресових слухань у межах Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Окрему увагу приділили поточному стану збору податків на деокупованих територіях та пошуку шляхів покращення взаємодії з регіональним управлінням Державної податкової служби.

Троє чоловіків сидять поруч за робочим столом під час офіційного засідання. На столі перед ними розташовані ноутбук, документи, пляшки з водою та настільні таблички. На задньому плані видно синьо-білий прапор із гербом.

Також начальники військових адміністрацій населених пунктів змогли поставити запитання та обговорити нагальні проблеми з представниками ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.

За підсумками обговорення окреслили подальші кроки для фінансової стабілізації громад та налагодження комунікації між податковими органами та громадами.

Проєкційний екран, на якому відображено інтерфейс онлайн-наради у форматі відеоконференції з великою кількістю вікон учасників. Деякі вікна містять трансляції з камер користувачів, а інші — ініціали або статичні зображення.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux