Відбулось чергове засідання робочої групи з реалізації проєкту створення музею пам’яті під відкритим небом

опубліковано 22 червня 2026 року о 18:16

П'ятеро людей сидять навколо Т-подібного столу у сірому робочому кабінеті під час засідання.

Засідання провів заступник голови Херсонської ОДА Володимир Клюцевський.

Члени робочої групи переглянули перший варіант відеоекскурсії майбутньою музейною локацією, обговорили можливості її вдосконалення, а також концепцію віртуального представлення музею.

«Такі рішення розширять аудиторію музею та увіковічать події, що формують сучасну історію нашої країни», - зазначив Володимир Клюцевський.

Окрему увагу учасники приділили питанням продовження розмінування території.

Великий проєкторний екран на стіні транслює онлайн-відеоконференцію з п'ятьма вікнами учасників. По обидва боки від екрана розміщені синьо-жовтий прапор України та синій прапор із гербом Херсонської області.

Також наголосили на важливості підписання меморандумів про співпрацю між Херсонським обласним краєзнавчим музеєм та Великоолександрівською громадою і Херсонським державним університетом.

Це потрібно для започаткування подальшої співпраці науковців, археологів та істориків у дослідженні, збереженні й популяризації історичної спадщини регіону.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux