Ветерани та ветеранки, отримуйте 1 500 грн на відновлення або тренування — у спортзалі, басейні чи улюбленій секції. Подавайте заяву в Дії до 20 квітня.
Для отримання коштів заяву мають подати абсолютно всі:
- ветерани, які раніше не користувалися цією програмою і подаються вперше;
- ветерани, які отримували виплати раніше.
Посвідчення ветерана в застосунку Дія не є обов’язковим — головне, щоб ваш статус був внесений до ЄДРВВ.
Відкрийте застосунок Дія — Сервіси — Ветеранський спорт. Оберіть Дія.Картку для отримання виплати та натисніть Підтвердити. Кошти надійдуть протягом робочих 6 днів.
Переконайтеся, що у вас є Дія.Картка. Вона потрібна, якщо ви берете участь у програмі вперше або не користувалися виплатою в попередньому кварталі.
Кошти можна витратити у спортивних закладах, що працюють за кодами:
Розроблено Мінцифрою: послуги в Дії з повагою до ветеранів.
Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України спільно з Міністерством цифрової трансформації України на виконання Стратегії ветеранської політики та реалізації Національної стратегії зі створення безбарʼєрного простору в Україні, розробленої з ініціативи першої леді Олени Зеленської.
За матеріалами Мінцифри