Відсьогодні в Україні стартує Національний тиждень безбар'єрності, мета якого — привернути увагу до проблем, із якими щодня стикаються тисячі жителів нашої країни

опубліковано 25 травня 2026 року о 13:36

Інформаційний банер Херсонської ОВА на темно-синьому тлі з білим логотипом «безбар’єрність» та анонсом: «ВІДСЬОГОДНІ В УКРАЇНІ СТАРТУЄ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ БЕЗБАР'ЄРНОСТІ» на жовтій плашці.

Створення доступного середовища є базовою умовою для комфортного життя громадян. Для Херсонщини це питання має особливе практичне значення.

Сьогодні доступність охоплює не тільки будівництво пандусів чи облаштування з'їздів, адже крім просторових бар'єрів, існують також соціальні, економічні та освітні обмеження.

Усунення цих перешкод — це нові можливості для розвитку, адже суспільство втрачає значний потенціал, коли такими бар'єрами ізолює частину своїх громадян.

Безбар'єрність — це передусім про повагу до досвіду кожної людини. Продовжуємо працювати над створення рівних умов для всіх жителів Херсонщини.

Більше про безбар'єрність — за посиланням.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux