
Допомога херсонцям у ліквідації наслідків російських обстрілів — це щоденна тяжка робота підрозділів ХОКАРС, яка заслуговує на повагу.
Заступниця начальника Херсонської ОВА Ольга Малярчук зустрілася з колективом служби, аби подякувати їм за відданість справі. Приємні подарунки та слова вдячності отримали кращі фахівці з усіх відділів.

«Ваші екіпажі — це ті, кого постраждалі бачать одними з перших, хто приїздить на допомогу, аби перекрити дахи, закрити понівечені шибки та залатати те, що пошкодили окупанти. Дякую кожному з вас — усім відділам, усій команді — за те, що не залишаєте наших людей сам на сам із бідою», — зазначила Ольга Малярчук.





